Club van 1000

Club van 1000

Het doel van de Club van 1000 is om O.S.S.’20 te ondersteunen bij niet reguliere zaken binnen de vereniging. Bijvoorbeeld: een financiële bijdrage leveren voor het hekwerk rondom het keepersveldje  Daarnaast willen wij graag extra binding creëren tussen de sponsoren en O.S.S.’20 alsmede de onderlinge contacten tussen de sponsoren versterken.

Ieder lid (sponsor) van de Club van 1000 betaalt minimaal € 1.000,- exclusief BTW per jaar aan sponsorgeld. Van dit geld wordt een beperkt deel gebruikt voor het organiseren van activiteiten voor deze sponsoren.

Wil jij ook deelnemen aan dit voor O.S.S.’20 en sponsoren nieuwe initiatief? Neem dan contact op met één van onze leden.

Voorzitter Jorg Dekkers 06 54 35 60 49
Lid Theo Monteban sponsor@oss20.nl

 

Leden Club van 1000

Bedrijfsnaam Website
A en M BV -
Autobedrijf Jurgen van de Goor auto's www.vandegoor.nl
Auto Huiskes www.autohuiskes.nl
BJ Flexpartners www.bjflexpartners.nl
Bouwbedrijf van Peer www.bouwbedrijfvanpeer.nl
Brasserie Grand Café La Colline www.la-colline.nl
Car Media www.car-media.nl
Compleet Print www.compleetprint.nl
De Zwaan Verhuur www.dezwaanverhuur.nl
Don Manders Schilderen - Stukadoren www.donmanders.nl
DUTZ Eyewear www.dutcheyewear.com
ETC Holland www.etcholland.com
EVB administratie- en belastingadvies www.evb-oss.nl
Ford Gerritse Hendriks www.ford-gerritse.nl
Fysiocentrum Heesch www.fysiocentrumheesch.nl
Hotel de Naaldhof www.hoteldenaaldhof.nl
HT Sports Oss www.jouwsportzaak.nl/oss/
ING Bank www.ing.nl
Nieuwebaan.nl www.nieuwebaan.nl 
Pannenkoekenhuis "De Oude Maas" www.deoudemaas.nl
Rabobank Oss Bernheze www.rabobank.nl/lokale-bank/oss-bernheze
Saphin Beheer -
Schoonmaakbedrijf van den Elzen www.schoonmaakbedrijfvandenelzen.nl
Snackbar Peter Loeffen Oss www.snackbarpeterloeffen.nl
Stelvio Belastingadviseurs www.stelvioadvies.nl
Superkeukens Den Bosch www.superkeukens.nl
Superkeukens Uden www.superkeukens.nl
Superkeukens Helmond www.superkeukens.nl
Superkeukens Eindhoven www.superkeukens.nl
Superkeukens Sint Hubert www.superkeukens.nl
Timmermans Infra www.timmermansinfra.nl
Thuisin Ernis Oss www.thuisin.nl/vestiging/thuisin-ernis
Van Aalst Elektro Oss www.vanaalstelektro.nl
Van de Goor Accountancy/Belastingadvies www.vandegooraccountancy.nl
Van der Krabben Makelaar www.krabben.nl
Van Dinther Schilderwerken 06-50268301
Van Driel Vervoersservice www.vandrielgroep.nl
Vos Distri Logistics Oss www.voslogistics.com
Verbruggen Megastore www.verbruggen-megastore.nl
Wehberg Mode www.wehberg.nl



Aanvraagformulier bijdrage Club van 1000

Aanvragen voor een donatie/bijdrage vanuit de Club van 1000 aan de vereniging kunnen worden ingediend bij de Club van 1000. Vul onderstaand formulier in en stuur dit naar sponsor@oss20.nl

KLIK HIER voor het aanvraagformulier van de Club van 1000.

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!