Cookie beleid s.v. O.S.S.'20

De website van s.v. O.S.S.'20 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
06 jul 20.15 MASV 1 (zon) O.S.S.'20 1 (zon) vr -
01 aug 20.00 O.S.S.'20 1 (zon) AWC 1 vr -
06 aug 12.30 vv Venray 1 O.S.S.'20 1 (zon) vr -
12 aug 18.00 OJC ROSMALEN (zon) O.S.S.'20 1 (zon) be 5-1
15 aug 20.00 O.S.S.'20 1 (zon) WNC 1 (zon) vr -
20 aug 14.30 Groene Ster (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 3-1
22 aug 20.00 O.S.S.'20 1 (zon) sc Bemmel 1 (zon) vr -
27 aug 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) TEC (zon) co 1-1
29 aug 20.15 O.S.S.'20 1 (zon) De Treffers 1 vr -
03 sep 14.00 TOGB (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 2-1
09 sep 18.00 O.S.S.'20 1 (zon) Kloetinge co 1-0
17 sep 14.00 AWC (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 0-2
24 sep 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) UNA (zon) co 1-5
26 sep 20.15 TOP 1 O.S.S.'20 1 (zon) vr -
30 sep 15.00 Sportlust '46 O.S.S.'20 1 (zon) co 3-1
08 okt 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) Quick (zon) co 5-2
14 okt 14.30 SteDoCo O.S.S.'20 1 (zon) co 1-0
24 okt 20.00 Bennekom 1 (zon) O.S.S.'20 1 (zon) vr 1-6
29 okt 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) SV Meerssen (zon) co 3-3
04 nov 14.30 Barendrecht O.S.S.'20 1 (zon) co 0-1
12 nov 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO (zon) co 1-5
18 nov 19.00 OJC ROSMALEN (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 2-2
26 nov 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) Gemert (zon) co 2-2
02 dec 18.00 O.S.S.'20 1 (zon) Hoek co 2-1
10 dec 14.00 Baronie (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 0-1
17 dec 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) Unitas (zon) co 2-1
06 jan 16.00 UDI'19 1 (zon) O.S.S.'20 1 (zon) vr -
14 jan 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) Groene Ster (zon) co 0-1
16 jan 20.00 HVCH 1 (zon) O.S.S.'20 1 (zon) vr -
28 jan 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) TOGB (zon) co 4-1
03 feb 15.00 Kloetinge O.S.S.'20 1 (zon) co 1-1
18 feb 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) AWC (zon) co 1-0
25 feb 14.30 UNA (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 2-2
02 mrt 18.00 O.S.S.'20 1 (zon) Sportlust '46 co 0-1
09 mrt 15.00 TEC (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 2-0
17 mrt 14.00 Quick (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 3-2
23 mrt 18.00 O.S.S.'20 1 (zon) SteDoCo co 0-2
30 mrt 18.00 SV Meerssen (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 3-1
06 apr 18.00 O.S.S.'20 1 (zon) Barendrecht co 0-3
14 apr 14.00 Blauw Geel'38/JUMBO (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 3-1
21 apr 14.00 O.S.S.'20 1 (zon) OJC ROSMALEN (zon) co 1-5
05 mei 14.00 Gemert (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 5-1
11 mei 14.30 Hoek O.S.S.'20 1 (zon) co 2-0
18 mei 18.00 O.S.S.'20 1 (zon) Baronie (zon) co 3-4
25 mei 18.00 Unitas (zon) O.S.S.'20 1 (zon) co 1-3
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!