Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
2 okt 8:30 O.S.S.'20 JO11-3 HVCH JO11-3
2 okt 8:30 O.S.S.'20 JO11-4 DAW Schaijk JO11-3JM
2 okt 8:30 O.S.S.'20 JO10-2 Wilhelmina JO10-2
2 okt 8:30 O.S.S.'20 JO10-4 Volkel JO10-1
2 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-1 HVCH JO9-1
2 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-2 EGS'20 JO9-1JM
2 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-3 WEC JO9-1
2 okt 8:30 O.S.S.'20 JO8-3 HVCH JO8-5
2 okt 8:30 SCG'18 MO11-2 O.S.S.'20 MO11-1
2 okt 8:30 O.S.S.'20 MO11-2 ODC MO11-1
2 okt 8:45 NLC'03 JO8-1 O.S.S.'20 JO8-4
2 okt 9:00 Venhorst JO10-1 O.S.S.'20 JO10-3
2 okt 9:00 Volkel JO9-1 O.S.S.'20 JO9-4
2 okt 9:00 EGS'20 JO8-1JM O.S.S.'20 JO8-1
2 okt 9:15 Avanti'31 JO10-1 O.S.S.'20 JO10-1
2 okt 10:00 O.S.S.'20 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1
2 okt 10:00 O.S.S.'20 JO11-1 Berghem Sport JO11-1
2 okt 10:00 Den Dungen JO8-1 O.S.S.'20 JO8-2
2 okt 10:00 O.S.S.'20 MO13-1 Erp MO13-1
2 okt 10:15 Berghem Sport JO12-3 O.S.S.'20 JO12-1
2 okt 10:30 SV TOP JO11-1 O.S.S.'20 JO11-2
2 okt 11:30 O.S.S.'20 JO15-1JM HVCH JO15-1
2 okt 11:30 O.S.S.'20 JO13-1 SBC JO13-1
2 okt 12:45 Berghem Sport JO14-2 O.S.S.'20 JO14-2
2 okt 13:00 UDI'19/CSU JO16-1 O.S.S.'20 JO16-2
2 okt 13:00 WHV JO15-1JM O.S.S.'20 JO15-2
2 okt 13:00 O.S.S.'20 JO14-3 Margriet JO14-2
2 okt 13:00 Venhorst MO15-1 O.S.S.'20 MO15-1
2 okt 13:30 Rhode/VSB MO17-1 O.S.S.'20 MO17-1
2 okt 14:30 OSC'45 1 O.S.S.'20 1
2 okt 14:30 MOSA'14 JO17-1 O.S.S.'20 JO17-2
2 okt 15:00 Geldrop JO19-3JM O.S.S.'20 JO19-2
2 okt 15:15 O.S.S.'20 JO19-1 DAW Schaijk JO19-1
2 okt 15:15 O.S.S.'20 JO19-3 WHV JO19-1
2 okt 15:15 O.S.S.'20 JO19-4 SJO/SSA VESTA'19 JO19-2
2 okt 16:30 O.S.S.'20 2 Berghem Sport 2
2 okt 16:45 Margriet JO17-3JM O.S.S.'20 JO17-1
3 okt 9:30 O.S.S.'20 2 (zon) DAW Schaijk 4 (zon)
3 okt 9:30 O.S.S.'20 9 (zon) Berghem Sport 6 (zon)
3 okt 9:30 O.S.S.'20 10 (zon) SV TOP 9 (zon)
3 okt 9:30 EVVC VR3 (zon) O.S.S.'20 VR3 (zon)
3 okt 10:00 Avanti'31 VR1 (zon) O.S.S.'20 VR1 (zon)
3 okt 10:30 SBV 2 (zon) O.S.S.'20 7 (zon)
3 okt 12:00 O.S.S.'20 11 (zon) NLC'03 5 (zon)
3 okt 12:15 O.S.S.'20 5 (zon) HVCH 8 (zon)
3 okt 12:15 O.S.S.'20 6 (zon) HVCH 7 (zon)
3 okt 12:30 Cito 2 (zon) O.S.S.'20 4 (zon)
3 okt 14:30 O.S.S.'20 1 (zon) EVV Echt (zon)
4 okt 18:00 OSS'20 JO9-1 Margriet JO10-1
9 okt 8:30 O.S.S.'20 JO11-3 Margriet JO11-4
9 okt 8:30 Berghem Sport JO10-1 O.S.S.'20 JO10-1
9 okt 8:30 O.S.S.'20 JO10-3 Berghem Sport JO10-3
9 okt 8:30 Margriet JO10-2 O.S.S.'20 JO10-4
9 okt 8:30 Berghem Sport JO9-1 O.S.S.'20 JO9-1
9 okt 8:30 Berghem Sport JO9-2 O.S.S.'20 JO9-2
9 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-3 HVCH JO9-2
9 okt 8:30 O.S.S.'20 JO8-1 DAW Schaijk JO8-1
9 okt 8:30 O.S.S.'20 JO8-2 Nooit Gedacht JO8-1
9 okt 8:30 O.S.S.'20 JO8-4 Nooit Gedacht JO8-3
9 okt 8:30 O.S.S.'20 MO11-2 Emplina MO11-2
9 okt 8:45 Heeswijk JO10-1 O.S.S.'20 JO10-2
9 okt 9:00 Venhorst JO11-1 O.S.S.'20 JO11-2
9 okt 9:15 Avanti'31 MO11-1 O.S.S.'20 MO11-1
9 okt 9:30 MOSA'14 JO8-1 O.S.S.'20 JO8-3
9 okt 10:00 O.S.S.'20 JO11-1 EGS'20 JO11-1JM
9 okt 10:45 SJO/SSA VESTA'19 JO11-2JM O.S.S.'20 JO11-4
9 okt 10:45 Emplina MO13-1 O.S.S.'20 MO13-1
9 okt 11:00 WHV JO12-1JM O.S.S.'20 JO12-1
9 okt 11:30 O.S.S.'20 JO15-2 ST Herpinia/OKSV JO15-1
9 okt 11:30 O.S.S.'20 JO13-1 Berghem Sport JO13-2
9 okt 11:30 O.S.S.'20 MO15-1 Margriet MO15-2
9 okt 11:45 FC Eindhoven AV JO16-2 O.S.S.'20 JO16-2
9 okt 12:45 Olympia'18 JO15-1JM O.S.S.'20 JO15-1JM
9 okt 12:45 Olympia'18 JO14-2JM O.S.S.'20 JO14-3
9 okt 13:00 O.S.S.'20 JO16-1 SV TOP JO16-1
9 okt 13:00 O.S.S.'20 JO14-2 ODC JO14-1
9 okt 13:00 O.S.S.'20 MO17-1 Vorstenbossche Boys MO17-1
9 okt 14:30 Emplina JO19-1 O.S.S.'20 JO19-1
9 okt 14:30 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 O.S.S.'20 JO19-4
9 okt 15:15 O.S.S.'20 JO19-2 SV Unitas'59 JO19-5
9 okt 15:15 Nulandia JO19-2 O.S.S.'20 JO19-3
9 okt 15:15 O.S.S.'20 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-3
9 okt 15:15 O.S.S.'20 JO17-2 Margriet JO17-4JM
9 okt 16:30 O.S.S.'20 1 Kerkwijk 1
9 okt 17:00 Best Vooruit 7 O.S.S.'20 2
10 okt 9:30 FC de Rakt 3 (zon) O.S.S.'20 6 (zon)
10 okt 9:30 O.S.S.'20 8 (zon) HVCH 10 (zon)
10 okt 9:30 O.S.S.'20 VR1 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO VR1 (zon)
10 okt 11:00 Margriet 4 (zon) O.S.S.'20 11 (zon)
10 okt 12:00 FC de Rakt 2 (zon) O.S.S.'20 3 (zon)
10 okt 12:15 O.S.S.'20 4 (zon) RK Deso 2 (zon)
10 okt 12:15 O.S.S.'20 5 (zon) Ulysses 2 (zon)
10 okt 12:15 O.S.S.'20 VR2 (zon) EGS'20 VR2 (zon)
10 okt 12:15 O.S.S.'20 VR3 (zon) Nooit Gedacht VR3 (zon)
10 okt 12:30 Nooit Gedacht 3 (zon) O.S.S.'20 2 (zon)
10 okt 13:00 HVCH 14 (zon) O.S.S.'20 9 (zon)
10 okt 13:00 HVCH 18 (zon) O.S.S.'20 10 (zon)
10 okt 14:00 JOS Watergraafsmeer (zon) O.S.S.'20 1 (zon)
13 okt 19:30 O.S.S.'20 JO17-1 Odiliapeel/Braks Groep JO17-1
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO11-4 HVCH JO11-4
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO10-1 Emplina JO10-1
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO10-2 Nulandia JO10-2
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-1 UDI'19/CSU JO9-1
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-2 DAW Schaijk JO9-1JM
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-4 Gemert JO9-3
16 okt 8:30 Margriet JO8-2 O.S.S.'20 JO8-1
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO8-3 DAW Schaijk JO8-3
16 okt 8:30 O.S.S.'20 MO11-1 O.S.S.'20 MO11-2
16 okt 8:45 HVCH JO8-4 O.S.S.'20 JO8-2
16 okt 9:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 O.S.S.'20 JO11-1
16 okt 9:00 EGS'20 JO10-3 O.S.S.'20 JO10-4
16 okt 9:00 Nulandia JO9-1 O.S.S.'20 JO9-3
16 okt 9:00 SV TOP JO8-2 O.S.S.'20 JO8-4
16 okt 10:00 O.S.S.'20 JO14-1 TSC JO14-1
16 okt 10:00 O.S.S.'20 JO12-1 Margriet JO12-1
16 okt 10:00 O.S.S.'20 MO13-1 Nooit Gedacht MO13-1
16 okt 11:00 ST Herpinia/OKSV JO17-2JM O.S.S.'20 JO17-2
16 okt 11:00 ST Herpinia/OKSV JO11-1JM O.S.S.'20 JO11-3
16 okt 11:00 SIOL JO10-1 O.S.S.'20 JO10-3
16 okt 11:15 De Treffers JO16-1 O.S.S.'20 JO16-1
16 okt 11:30 O.S.S.'20 JO15-1JM ST Volharding/Sambeek JO15-1
16 okt 12:00 Vorstenbossche Boys JO15-1 O.S.S.'20 JO15-2
16 okt 12:00 Rhode/VSB JO13-1JM O.S.S.'20 JO13-1
16 okt 13:00 Festilent JO17-1JM O.S.S.'20 JO17-1
16 okt 13:00 O.S.S.'20 JO16-2 SJO Juventud JO16-1
16 okt 13:00 HVCH JO14-1 O.S.S.'20 JO14-3
16 okt 14:00 ST Maasduinen MO15-1 O.S.S.'20 MO15-1
16 okt 14:30 GVV 1 O.S.S.'20 1
16 okt 15:00 HVCH MO17-1 O.S.S.'20 MO17-1
16 okt 15:15 O.S.S.'20 JO19-1 Rhode/VSB JO19-1
16 okt 15:15 SBC JO19-2 O.S.S.'20 JO19-2
16 okt 15:15 O.S.S.'20 JO19-4 ST Constantia/Menos JO19-1
16 okt 16:30 O.S.S.'20 2 Cito 3
17 okt 9:30 O.S.S.'20 2 (zon) EGS'20 3 (zon)
17 okt 9:30 O.S.S.'20 9 (zon) Ruwaard 4 (zon)
17 okt 9:30 O.S.S.'20 10 (zon) Nooit Gedacht 4 (zon)
17 okt 10:00 SV TOP 5 (zon) O.S.S.'20 4 (zon)
17 okt 10:00 Nulandia 5 (zon) O.S.S.'20 8 (zon)
17 okt 10:00 DAW Schaijk VR2 (zon) O.S.S.'20 VR2 (zon)
17 okt 10:00 Prinses Irene VR3 (zon) O.S.S.'20 VR3 (zon)
17 okt 11:30 Nulandia VR1 (zon) O.S.S.'20 VR1 (zon)
17 okt 11:45 Prinses Irene 5 (zon) O.S.S.'20 5 (zon)
17 okt 12:00 DAW Schaijk 8 (zon) O.S.S.'20 7 (zon)
17 okt 12:00 O.S.S.'20 11 (zon) MOSA'14 3 (zon)
17 okt 12:15 O.S.S.'20 3 (zon) UDI'19/CSU 5 (zon)
17 okt 12:15 O.S.S.'20 6 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon)
17 okt 14:30 O.S.S.'20 1 (zon) Hollandia (zon)
20 okt 18:30 O.S.S.'20 MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-1
23 okt 11:30 Deurne JO13-1 O.S.S.'20 JO13-1
23 okt 12:45 Berghem Sport JO15-1 O.S.S.'20 JO15-1JM
23 okt 13:00 O.S.S.'20 JO14-3 FC Engelen JO14-2
23 okt 15:15 O.S.S.'20 JO19-1 Den Dungen JO19-1
23 okt 16:30 O.S.S.'20 1 Beesd 1
24 okt 10:00 SV TOP 8 (zon) O.S.S.'20 9 (zon)
24 okt 10:00 NLC'03 VR2 (zon) O.S.S.'20 VR1 (zon)
24 okt 11:00 Venhorst 3 (zon) O.S.S.'20 3 (zon)
24 okt 12:15 O.S.S.'20 11 (zon) SV TOP 7 (zon)
24 okt 12:15 O.S.S.'20 VR2 (zon) HVCH VR3 (zon)
24 okt 14:00 HVCH 9 (zon) O.S.S.'20 4 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!