Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO11-4 HVCH JO11-4
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO10-1 Emplina JO10-1
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO10-2 Nulandia JO10-2
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-1 UDI'19/CSU JO9-1
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-2 DAW Schaijk JO9-1JM
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO9-4 Gemert JO9-3
16 okt 8:30 Margriet JO8-2 O.S.S.'20 JO8-1
16 okt 8:30 O.S.S.'20 JO8-3 DAW Schaijk JO8-3
16 okt 8:30 O.S.S.'20 MO11-1 O.S.S.'20 MO11-2
16 okt 9:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 O.S.S.'20 JO11-1
16 okt 9:00 EGS'20 JO10-3 O.S.S.'20 JO10-4
16 okt 9:00 Nulandia JO9-1 O.S.S.'20 JO9-3
16 okt 9:00 SV TOP JO8-2 O.S.S.'20 JO8-4
16 okt 10:00 O.S.S.'20 JO14-1 TSC JO14-1
16 okt 10:00 O.S.S.'20 JO12-1 Margriet JO12-1
16 okt 10:00 O.S.S.'20 MO13-1 Nooit Gedacht MO13-1
16 okt 11:00 ST Herpinia/OKSV JO17-2JM O.S.S.'20 JO17-2
16 okt 11:00 ST Herpinia/OKSV JO11-1JM O.S.S.'20 JO11-3
16 okt 11:00 SIOL JO10-1 O.S.S.'20 JO10-3
16 okt 11:15 De Treffers JO16-1 O.S.S.'20 JO16-1
16 okt 11:30 O.S.S.'20 JO15-1JM ST Volharding/Sambeek JO15-1
16 okt 11:30 O.S.S.'20 JO14-3 Zwaluw VFC MO14-1
16 okt 12:00 Vorstenbossche Boys JO15-1 O.S.S.'20 JO15-2
16 okt 12:00 Rhode/VSB JO13-1JM O.S.S.'20 JO13-1
16 okt 12:15 DAW Schaijk JO14-1 O.S.S.'20 JO14-2
16 okt 13:00 Festilent JO17-1JM O.S.S.'20 JO17-1
16 okt 13:00 O.S.S.'20 JO16-2 SJO Juventud JO16-1
16 okt 14:00 ST Maasduinen MO15-1 O.S.S.'20 MO15-1
16 okt 14:30 GVV 1 O.S.S.'20 1
16 okt 15:15 O.S.S.'20 JO19-1 Rhode/VSB JO19-1
16 okt 15:15 SBC JO19-2 O.S.S.'20 JO19-2
16 okt 15:15 O.S.S.'20 JO19-4 ST Constantia/Menos JO19-1
16 okt 16:30 O.S.S.'20 2 Cito 3
17 okt 9:30 O.S.S.'20 2 (zon) EGS'20 3 (zon)
17 okt 9:30 O.S.S.'20 9 (zon) Ruwaard 4 (zon)
17 okt 9:30 O.S.S.'20 10 (zon) Nooit Gedacht 4 (zon)
17 okt 10:00 Nulandia 5 (zon) O.S.S.'20 8 (zon)
17 okt 10:00 DAW Schaijk VR2 (zon) O.S.S.'20 VR2 (zon)
17 okt 10:00 Prinses Irene VR3 (zon) O.S.S.'20 VR3 (zon)
17 okt 11:45 Prinses Irene 5 (zon) O.S.S.'20 5 (zon)
17 okt 12:00 DAW Schaijk 8 (zon) O.S.S.'20 7 (zon)
17 okt 12:15 O.S.S.'20 3 (zon) UDI'19/CSU 5 (zon)
17 okt 12:15 O.S.S.'20 6 (zon) SV TOP 8 (zon)
17 okt 12:15 O.S.S.'20 11 (zon) MOSA'14 3 (zon)
17 okt 14:30 O.S.S.'20 1 (zon) Hollandia (zon)
19 okt 19:30 HVCH 9 (zon) O.S.S.'20 4 (zon)
20 okt 18:30 O.S.S.'20 MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-1
20 okt 19:00 SJO Vianen Vooruit HBV MO15-1 O.S.S.'20 MO15-1
20 okt 19:30 O.S.S.'20 11 (zon) SV TOP 7 (zon)
20 okt 20:00 SV TOP 8 (zon) O.S.S.'20 9 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!