Vereniging

Vereniging

 

 
Verenigingsmanager Robert van Uden (06-40962331) verenigingsmanager@oss20.nl
Ontvangst Sportpark Hans Janssen (06-40209617) ontvangst@oss20.nl
Accommodatiebeheerder Thoby Vogel (06-81254046) accommodatie@oss20.nl
 
Vrijwilligers
Ontvangst O.S.S.'20 Zaterdag Marlene van Doorm / Gijs vd Cammen ontvangstzaterdag@oss20.nl
EHBO Sportpark VACANT ehbo@oss20.nl
Stagebedrijf O.S.S.'20 Wendy van Creij stage@oss20.nl
Oud Papier Robert van Uden / Robert Vervoort oudpapier@oss20.nl
Pupil van de Week VACANT pupil@oss20.nl
Vrijwilligers werven / behouden VACANT vrijwilligers@oss20.nl
 
Activiteiten
Aanspreekpunt Activiteiten Robert van Uden activiteiten@oss20.nl
100 Jarig bestaan O.S.S.'20 Bert van Vlijmen 100jaar@oss20.nl
Tonpraten Mark en Ageeth van Thiel tonpraten@oss20.nl
Sinterklaasviering John Willems sinterklaas@oss20.nl
Carnaval VACANT carnaval@oss20.nl
Taartentoernooi Robert van Uden taartentoernooi@oss20.nl
 
Planning
Planner Ontvangst Marlene van Doorm ontvangstweekend@oss20.nl
Trainingsschema Robert van Uden verenigingsmanager@oss20.nl
 
Accommodatie
Aanspreekpunt Accommodatie Thoby Vogel accommodatie@oss20.nl
IT Sportpark Erik Ploegmakers it@oss20.nl
Lockers Robert van Uden  lockers@oss20.nl
Kleding Hans Janssen kleding@oss20.nl
Schoonmaak Clubhuis VACANT clubhuis@oss20.nl
Schoonmaak Kleedkamers VACANT kleedkamers@oss20.nl
     
Communicatie Commissie
Webmaster Pierre de Wit webmaster@oss20.nl
Social Media Robert van Uden socialmedia@oss20.nl
Fotografie Mark Pouwels fotografie@oss20.nl
     
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!