Voetbalzaken

Voetbalzaken

 

 
Voetbalzaken VACANT voetbalzaken@oss20.nl
Hoofd Jeugdopleiding John van Soest hoofdjeugdopleiding@oss20.nl
Hoofd K&P  John Coenen kp@oss20.nl
Aanspreekpunt Jeugd Peter van Uden aanspreekpuntjeugd@oss20.nl
 
Voetbalzaken
Aanspreekpunt O19 / O17 Patrick vd Zanden aanspreekpunt019@oss20.nl
Aanspreekpunt O13 / O15 Elke vd Krabben aanspreekpunt015@oss20.nl
Aanspreekpunt O11 / O10 John Coenen aanspreekpunt011@oss20.nl
Aanspreekpunt O9 / O8 Mayke van Osch aanspreekpunt09@oss20.nl
Aanspreekpunt Meiden Marlies Kocken meiden@oss20.nl
Aanspreekpunt Kabouters Marc vd Akker aanspreekpuntkabouters@oss20.nl
Aanspreekpunt Keepers Marlies Kocken aanspreekpuntkeepers@oss20.nl
Aanspreekpunt Senioren Hans Janssen senioren@oss20.nl
Scheidsrechtercoordinator Joep Reijs Jr scheidsrechters@oss20.nl
Coordinator Toernooien Bianca en Eric Verbon toernooien@oss20.nl
Wedstrijdsecretaris Jeugd Bovenbouw Marlies Kocken + ondersteuning (VACANT) jeugd@oss20.nl
Wedstrijdsecretaris Jeugd Onderbouw Marlies Kocken + ondersteuning (VACANT) jeugd@oss20.nl
Wedstrijdsecretaris Jeugd Zaalcompetitie VACANT zaalvoetbal@oss20.nl
Wedstrijdsecretaris Senoiren Hans Janssen (06-40209617) senioren@oss20.nl
Fysiotherapie FysioCentrum Oss fysio@oss20.nl
Scouting Extern VACANT scouting@oss20.nl
Video Analyse Theo van Beuningen videoanalyse@oss20.nl
Trainersbegeleiding VACANT trainersbegeleiding@oss20.nl
 
Technische Commissie
Hoofd TC Jeugd John van Soest hoofdtcjeugd@oss20.nl
TC O19 / O17 VACANT tco19@oss20.nl
TC O15 Dennis Steenbakkers tco15@oss20.nl
TC O13 / O12 Aydin Santi / Ronny Schoonenberg tco13@oss20.nl
TC O11 tm O8 Eric Coolen / Erik Verbon tco11@oss20.nl
TC Meiden Jean Pierre van Ede tcmeiden@oss20.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!