Voetbalzaken

Voetbalzaken

 

 
Voetbalzaken Jordi van Sinderen voetbalzaken@oss20.nl
Hoofd Jeugdopleiding John van Soest hoofdjeugdopleiding@oss20.nl
Aanspreekpunt Jeugd Peter van Uden aanspreekpuntjeugd@oss20.nl
 
Voetbalzaken
Aanspreekpunt Onderbouw Mayke van Osch aanspreekpunt@oss20.nl
Aanspreekpunt Bovenbouw Marlies Kocken aanspreekpunt@oss20.nl
Aanspreekpunt Kabouters Peter van Uden / Robert van Uden kabouters@oss20.nl
Aanspreekpunt G-team Wardy vd Haterd / Wendy van Creij gteam@oss20.nl
Aanspreekpunt Oldstars Wendy van Creij / Amy vd Wiel oldstars@oss20.nl
Aanspreekpunt Meiden Marlies Kocken meiden@oss20.nl
Aanspreekpunt Keepers Marlies Kocken keepers@oss20.nl
Aanspreekpunt Senioren Hans Janssen senioren@oss20.nl
Scheidsrechtercoordinator Joep Reijs Jr scheidsrechters@oss20.nl
Wedstrijdsecretaris Jeugd  Marlies Kocken + ondersteuning (VACANT) jeugd@oss20.nl
Wedstrijdsecretaris Jeugd Zaalcompetitie VACANT zaalvoetbal@oss20.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren Hans Janssen (06-40209617) senioren@oss20.nl
Fysiotherapie FysioCentrum Oss fysio@oss20.nl
 
Technische commissie Senioren
Lid Martin van de Wijdeven voetbalzaken@oss20.nl
Lid Jurgen van de Goor voetbalzaken@oss20.nl
Lid Jordi van Sinderen voetbalzaken@oss20.nl
Lid Edwin van Brakel voetbalzaken@oss20.nl
 
Technische Commissie Jeugd
TC O17 / O19 Dennis Steenbakkers / Raymond Bosz tcjeugd@oss20.nl
TC O13 / O14 / O15 / O16 Aydin Santi / Ronny Schoonenberg tcjeugd@oss20.nl
TC O8 / O9 / O10/ O11/ O12 Eric Verbon / Marc vd Akker / Leon Verhoeven tcjeugd@oss20.nl
TC Meiden Jean Pierre van Ede tcmeiden@oss20.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!